Меню
вул. Родини Богомольців 26, смт Козелець, Чернігівська область, 17001
Пн-пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 16:00
Нед - 10:00 - 16:00
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - 10:00 - 16:00

Дитячи товари, іграшки та ігри

Дитячі іграшки та ігри

Дитячі іграшки та ігри, якщо використовувати їх правильно, стають наочним матеріалом для дітей. Дзвінкі брязкальця вчать немовлят розрізняти звуки. Мобілі над ліжечками розвивають зір та знайомлять із квітами.

Чим старшим стає малюк, тим більше уваги він може приділити навколишньому світу. А посередниками між світом та дитиною стають яскраві кубики, ігрові центри, конструктори та ляльки.

Як вибрати іграшку для дитини?

  • Орієнтуємось на вік. Для немовлят потрібно підбирати прості та зрозумілі великі моделі. Чим старше стає малюк, тим більше елементів може включати ігровий набір.
  • Які навички розвиває дитяча іграшка, чому навчає малюка гра? Краще якщо в арсеналі малюки будуть різні предмети, щоб дитина розвивалася всебічно і вдосконалювала тактильні відчуття, логічне мислення, зростала у творчому та фізичному планах.
  • Де можна використати новий предмет? М'ячі та каталки, коляски для ляльок та цебра з лопатками — супутники малюків на прогулянках. Плюшеві ведмеді та зайці – головна прикраса дитячих кімнат. Кубики, пірамідки, сортери та дошки для малювання обіцяють цікаве дозвілля в ясельній групі.
  • З якого матеріалу виготовлена ​​іграшка? Розвиваючі вироби для найменших виконуються із міцного пластику, деревини, гуми. Діти всі предмети пробують на зуб, тому важливо, щоб матеріал був гіпоалергенним та нетоксичним.
Інтернет-магазин дитячих іграшок Євро Буд

У каталозі нашого магазину ви знайдете брязкальця, дуги для колясок, килимки, що розвивають, залізниці, конструктори, електромобілі та м'ячі — всі ті предмети, які так подобаються маленьким першовідкривачам. Купити іграшки дитячі в Україні в інтернет-магазині Євро Буд можна за ціною від 99грн.

Більше товарів для вибору
Нові надходження