Меню
вул. Родини Богомольців 26, смт Козелець, Чернігівська область, 17001
Пн-пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 16:00
Нед - 10:00 - 16:00
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - 10:00 - 16:00

Електрика та електротовари

Електрика та електротовари

Замовте комплексне постачання електрики компанії ЄвроБуд на ваші об'єкти за недорогими цінами!Оптові покупці можуть значно заощадити, використовуючи накопичувальну систему знижок, програми лояльності.

Інтернет-магазин "ЄвроБуд" організував для покупців доставку товару. Відправлення товару здійснюється наступного дня після оформлення замовлення. Крихким виробам забезпечується надійне пакування.

Сертифікована продукція, яку реалізує інтернет-магазин електрики, має гарантію заводу-виробника. Прямі поставки від виробників дозволяють встановлювати невисокі ціни на електротехнічну продукцію. Ми не торгуємо «сірим імпортом», а є офіційним дилером, субдилером чи офіційним представником провідних брендів!

Наші клієнти:

  • електромонтажні установи;
  • відділи постачання великих компаній;
  • власники об'єктів комерційної нерухомості;
  • домовласники.

Зручна форма оплати у нашому інтернет-магазині. Ви можете сплатити товар у нашій компанії будь-яким зручним способом. Величезний асортимент у нашому каталозі на нашому сайті eurobud.net.ua. Ви можете замовити будь-які електротехнічні та світлотехнічні вироби для монтажу та ремонту.

Якщо вам потрібні, наприклад, електроустановлювальні вироби, у нашому каталозі можна знайти індикатори руху, вимикачі, розетки, світлорегулятори. Тут ви можете вибрати будь-який матеріал оздоблення, від класичного білого або бежевого до незвичайного дизайнерського оформлення рамок для вимикачів зі сталі, загартованого скла, золото, бронзу, тканину, камінь, натуральне дерево. Серед пропозицій компанії замовники обов'язково знайдуть потрібний товар за кращої ціни.

Весь товар, запропонований на сайті, є на складі або з мінімальними термінами постачання. Ми працюємо на результат та враховуємо всі побажання клієнтів!

Нові надходження
Новинка
0
0.82 грн.
Новинка
0
0.79 грн.
Новинка
0
33.75 грн.
Новинка
0
4.39 грн.