Меню
вул. Родини Богомольців 26, смт Козелець, Чернігівська область, 17001
Пн-пт - 09:00 - 18:00
Сб - 10:00 - 16:00
Нед - 10:00 - 16:00
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - 10:00 - 16:00

Транспортні засоби

Як вибрати дитячий транспорт

Першими за значимістю критеріями вибору дитячого транспорту є зростання та навички. Саме від зростання залежить, чи дістанеться малюк до педалей триколісного велосипеда і чи зможе керувати самокатом. Координація, реакція, розуміння «ліво/право» та «швидко/повільно» — це також важливо. Всі діти різні, тому відштовхуватися лише від віку та зростання не зовсім правильно. Хтось один рік стає на триколісний самокат і вже за годину легко розганяється і повертає. Іншому малюку вдається освоїти цю модель тільки до 1,5-2 років.

Другий важливий момент – місця прогулянок. Для хороших асфальтованих майданчиків та тротуарів, парків та скверів у центрі Москви, наприклад, можна купувати біговели та каталки навіть із пластиковими колесами. Якщо гуляти належить по ґрунтовим/гравійним покриттям, бруківці, плитці або асфальту з вибоїнами, рекомендуємо купити транспорт із гумовими або поліуретановими колесами.

На що звернути увагу при покупці

Вибираючи транспорт для дитини віком 1-3 років, звертайте увагу на зовнішній вигляд машини чи каталки. Іграшка мають виглядати доброзичливо та привабливо. Щоб ви могли вибрати найусмішнішу машинку або кумедний самокат, ми публікуємо у картках товару на сайті не тільки одне основне, але й кілька додаткових фото. Це допомагає розглянути товар із усіх ракурсів.

Подумайте про перспективи зростання:

  • чи буде зручно малюкові на цій машинці через півроку-рік;
  • на скільки можна підняти сидіння беговела;
  • чи знімні обмежувачі біля велосипеда;
  • чи регулюється висота керма у самокату та ін.

Це найважливіші моменти. Особливо, якщо ви не готові щороку купувати новий дитячий транспорт тільки через те, що дитина виросла зі старого.

До 3-4 років багато дітей настільки добре освоюють беговел, велосипед і самокат, що батькам доводиться або обмежувати швидкість катання, або піклуватися про додатковий захист. Судячи з відгуків досвідчених мам, забороняти швидко їздити чи експериментувати з катанням зі схилу, гірки чи сходів – марно. Простіше та ефективніше купити комплект захисту. Тим більше що він стане в нагоді, коли дитина підросте і почне освоювати скейтборд, гіроскутер.

У кожному розділі дитячого транспорту десятки моделей та сотні кольорів. Щоб вибирати, було простіше, ми налаштували товарний фільтр. Вкажіть важливі для вас параметри, і система відсортує товари за ціною, кольором, віком та ін параметрами. Приємних покупок!

Більше товарів для вибору
Нові надходження