Дитячий електроквадроцикл HB-EATV800NP-4 до 65 кг (HB-EATV800NP-4)
Виробник: PROF1 Модель: HB-EATV800NP-4
0
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Немає в наявності
Вік:Від 6-ти років
Вікова група:Від 6 років
Вага товару:55
Вид:транспорт
Вид електроавтомобіля:Квадроцикл
Доставка
Новою Поштою у відділення та поштомати
Новою Поштою у відділення та поштомати 2 робочі дні
за тарифами перевізника
Кур'єром НП за вашою адресою
за тарифами перевізника
Самовивіз з нашого магазину
безкоштовно
Оплата
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Готівкою Готівкою
Мінімальна
14 днів
на обмін/повернення
Опис
Артикул HB-EATV800NР Бренд NO TM/Prof1 Тип квадроцикл Розміри товару довжина 113см ширина 55см висота 67см відстань між осями 72см виста до сидіння 48см висота від підставки для ніг до сидіння 33см висота до керма 65см Допустиме навантаження За вагою до 65кг За віком від 6 років Мотор V/W 36V / 800W/ 2800 RPM Батарея V/AH 3*12V /12Ah Індикатор батареї + Заряджання A/V 1.5A / 36V Час на зарядку 6-8год Індикатор заряджання + Старт Поворот ключа Ручка газу + Рух уперед назад тумблер Швидкість км/год 25 км/год Кількість швидкостей 1,2,3 Перемикання швидкостей ключ під корпусом Гальмо ручне Світло Фари Передні/Задні Підсвічування - Кнопка вмик/вимик світла + Звук Музика - Карта пам'яті - Сигнал + BLUETOOTH - Сидіння кількість місць 1 Матеріал екошкіра Колеса Матеріал гума, надувні Розмір передніх коліс/дисків 30см / 17см Розмір задніх коліс/дисків 30см / 17см Корпус Матеріал корпуса Пластик Матеріал рами Метал Амортизатори Передні/задні + Регулювання жорсткості + Додаткові функції Додаткові елементи Ланцюгова передача, дискові гальма попереду та позаду, 1 задній та 2 передні амортизатори з регуюванням жорсткості, передній і задній багажник КОРОБКА Брутто/Нетто 55кг/50кг Розміри 102x56,5x42,5 Кількість шарів 7 Колір картону коричневий